خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

همزمان با هفته دولت ایستگاه آتش نشانی شماره 2 منطقه آزاد چابهار به بهره برداری رسید

  همزمان با هفته دولت
  ایستگاه آتش نشانی شماره 2 منطقه آزاد چابهار به بهره برداری رسید
  به  گزارش واحد اطلاع رسانی مدیریت خدمات شهری سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار سرپرست مدیریت خدمات شهری منطقه آزاد چابهار درحاشیه مراسم بهره برداری از ایستگاه شماره 2 آتش نشانی  گفت: آتش نشانان پاسداران و حافظان جان و مال مردم هستند و باید از هیچ تلاش و فعالیتی در این عرصه دریغ نکنند، همچنین سرعت عمل و دقت در کارها باید مد نظر آنان باشد.

  عبدالحکیم آصفی افزود: انتظار می رود با افتتاح پروژه ایستگاه شماره 2 آتش نشانی زمان رسیدن آتش نشانان به محل حادثه در این منطقه به حداقل ممکن کاهش یابد.

  وی خاطرنشان کرد: بر اساس استانداردهای موجود و با در نظر گرفتن شرایطی مانند موقعیت جغرافیایی، وضعیت شهری، ترافیک و نوع بافت مسکونی-صنعتی با بهره برداری از این ایستگاه به استانداردهای جهانی در این حوزه نزدیک شده ایم.

  سرپرست خدمات شهری منطقه آزاد چابهار اظهار داشت: 25 میلیارد ریال برای ساخت ایستگاه آتش نشانی و خرید ماشین اطفای حریق این شهرک هزینه شده است.

  وی تصریح کرد: مساحت ساختمان و پارکینگ این ایستگاه با امکاناتی شامل اتاق مدیریت، نمازخانه، اتاق استراحت کارکنان آتش نشانی، آشپزخانه، غذاخوری، حمام و سالن بدنسازی حدود 800 متر مربع است.


  مدیریت خدمات شهری منطقه آزادچابهار
  این مطلب تا کنون 7 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : منطقه ,ایستگاه ,شهری ,آزاد ,خدمات ,چابهار ,منطقه آزاد ,خدمات شهری ,شهری منطقه ,مدیریت خدمات ,بهره برداری ,
  همزمان با هفته دولت ایستگاه آتش نشانی شماره 2 منطقه آزاد چابهار به بهره برداری رسید

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده